icon

Opera Browser

59.1.2926.54067 için
Android

4.7

80

Opera tarayıcısı artık tam fonksiyonel olarak Android cihazınızda

4.3M

Bu uygulamayı oyla

All ages

Opera Browser olağan Android tarayıcısına bir alternatiftir ve terminalinizin performansını çökertmeden internette hızlıca arama yapmanıza izin verir.

Tarayıcı Web sayfalarını sıkıştırmak için Opera'nın serverlarını kullanır ve onları daha hızlı yüklemenize izin verir böylece sadece zaman kazanmakla kalmaz para da biriktirirsiniz (Eğer 3G kullanıyorsanız).

Tarayıcının ara yüzü şık ve fonksiyonel bir görüntü vererek Android cihazınızda mükemmel gözükür. Ek olarak iki parmağınızla ekranı sıkıştırdığınızda kolayca yakınlaştırırsınız ve diğer tarayıcılardan daha rahat bir şekilde ekranı yönlendirebileceğiniz çoklu dokunuş kısayolları mevcuttur.

Opera Link Servisleri sayesinde yer imlerinizi, kısa yollarınızı ve genel seçenekleri senkronize edebilir ve bunları masa üstünüz ve mobil terminalinizle paylaşabilirsiniz ki bu sürekli hareket halinde olan kullanıcılar için çok kullanışlıdır.

Uygulama Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar için otomatik destek sağlar. Bu sayede kullanımları daha hızlıdır. Ayrıca dosyaları kolayca indirip daha sonra masa üstünden erişmeye hazır olan terminalinizin hafızasında saklayabilirsiniz.

Opera Browser hem cep telefonu hem de tablet gibi bir Android cihazdan internete girmek için çok iyi bir alternatiftir. İhtiyacınız olan her şeye sahiptir ve kullanımı eğlencelidir. Böylece mobil internette sık sık karşılaşılan sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
X